Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

KİPT Süpervizyon Atölyesi

Atölye Amacı: Modüler eğitimler sonucunda öğrenilen teorik bilgilerin beceriye dönüştürülmesi için gerçekleşecek bir atölye çalışmasıdır. İki olgunun aşamalı bir şekilde süpervizyonu yapılacaktır. Bu doğrultuda katılımcılar KİPT tekniklerini pratikte uygulama şeklini ve bu doğrultuda neler iyi, neler daha iyi olabiliri göreceklerdir. Katılımcılara bu şekilde beceri kazandırılması amaçlanmaktadır.

Süpervizör: Dr. Öğr. Üyesi Oğuz OMAY/ Psikiyatrist- Psikoterapist

Oğuz Omay, Uluslararası Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Derneği’ nin başkanıdır (International Society of Interpersonal Psychotherapy – ISIPT).  Uluslararası Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Enstitüsü onaylı Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisti, Eğitimcisi ve Süpervizörüdür (IPT Institute, Iowa, USA). Fransa, Türkiye, İskoçya, İsviçre ve Kanada’da İngilizce, Fransızca ve Türkçe Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi eğitimleri vermektedir.

Atölye Süresi: 10.00/ 18.00 arası. ( Toplam 7 saat süpervizyon yapılcaktır.)

Atölye Tarihi: 23 Şubat 2020 veya 24 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşecektir.

Atölye Yeri: PSİMED Psikiyatri, Psikoloji ve Psikoterapi Merkezi

Atölye Adresi: Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. No: 75 Belvü Apt. D:2 Kadıköy/ İSTANBUL (Fenerbahçe Marina Midpoint Karşısı)

Kimler katılabilir? Daha önce A düzey ya da KİPT İleri Düzey Modüler Eğitim alıp klinik çalışma yapmakta olan kişiler 

Detaylı bilgi ve kesin kayıt için; 0552 349 24 25 veya psimed@psimed.com.tr iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. KİPT ailemizin değerli üyeleri sizlerle bu çalışmada birlikte olmak dileğiyle..

Duyurular

KİPT 2023 Eğitimi

Türkiye KİPT Derneği olarak 14 Ocak 2023’te gerçekleşecek olan Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Modüler Eğitimi hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Devamını Oku »