Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Herkese merhaba,

Önemli değişimler ve dönüşümler yaşadığımız şu salgın günlerinde, kişilerarası ilişkilerimizin hayatımızdaki yerini daha da derinden hissetmekte; yakınlık ve paylaşmayı güçlendirerek farklılıklara hazır olmak, mevcut sorunların üstesinden gelerek geleceğe uyum sağlamak için becerilerimizi geliştirme ihtiyacımızı daha da yoğun hissetmekteyiz. Bu becerileri geliştirmek adına hem kişilerarası odaklı yapısı hem de halihazırda üstesinden gelmeye çalıştığımız sorun alanları olan değişimler, çatışmalar, yas ve kayıplar üzerinde çalışmasıyla Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi (KİPT) kanıta dayalı olarak etkinliği gösterilmiş bir psikoterapi olarak öne çıkmaktadır.

Salgın, bazı yönleriyle zorlaştırıcı olmakla beraber dünyanın her yerindeki ustalarla buluşabilmemizi kolaylaştırıcı gelişmelere vesile olması ile de bizlere yeni fırsatlar sağlamış oldu. Bizler de Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Derneği olarak bu fırsatın bizlere sunduğu imkânlar ile hem bizlerin hem de hasta/danışanlarımızın güncel ihtiyaçlarına cevap vereceğini düşündüğümüz online bir Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi (KİPT) Eğitimi düzenledik ve bir usta ile sizleri buluşturabilme heyecanı ile paylaşarak sizleri davet ediyoruz.

Eğitim, Uluslararası Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Derneği’nin (ISIPT) başkanı olan ve halen İsviçre/Lozan’da çalışan Dr. Oğuz Omay tarafından yürütülecektir.

KİPT alanında emek vermekte olan değerli hocalarımızın da katılımıyla gerçekleşecek olan eğitimde hem teorik hem de pratik becerilerin kazandırılmasına yönelik içerik olacaktır. Bu eğitim ilk kez KİPT ile tanışma fırsatı bulacak katılımcılarımız yanında daha önceden eğitim almış meslektaşlarımızın da bilgilerini güncellemeleri, yeni beceriler kazanmalarına imkân sağlayacaktır. Bu kapsamda hem yeni katılımcılarımızı hem de kendisini KİPT alanında geliştirmeyi isteyen tüm katılımcılarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Eğitime; Psikiyatri uzmanları, tıp doktorları, psikiyatri asistanları, psikologlar, psikolojik danışmanlar, psikiyatri hemşireleri ve ebeler katılabilir.

Sertifikasyon süreciyle ilgili kisilerarasiiliskilerterapisi.com adresinden veya iletişim numaramızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Planlanan eğitim tarihleri şu şekildedir;

  1. Oturum: 24 Nisan 2021 Cumartesi
  2. Oturum: 25 Nisan 2021 Pazar
  3. Oturum: 8 Mayıs 2021 Cumartesi
  4. Oturum: 9 Mayıs 2021 Pazar
  5. Oturum: 23 Mayıs 2021 Pazar
  6. Oturum: 6 Haziran 2021 Pazar

Eğitimin 10.00 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için 0552 349 24 25 no’lu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizleri KİPT ailemizde görmek ve sağlıkla buluşmak dileğiyle.

Duyurular

KİPT 2023 Eğitimi

Türkiye KİPT Derneği olarak 14 Ocak 2023’te gerçekleşecek olan Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Modüler Eğitimi hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Devamını Oku »